TREENINGUD

Stuudio Tantsupisik treenib nii mudilaste, laste kui ka noorte gruppe.

Treeningud on mitmekülgsed ja treenerid järgivad treeningplaanides Stuudio Tantsupisiku koostatud õppekava.

Treeningud toimuvad vastavalt tunniplaanile Peetris, Nõmmel, Mustamäel ja erinevates lasteaedades. Oleme valmis erinevatesse lasteaedadesse ja asukohtadesse laienema, võta ühendust: info@lastestuudio.ee

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Tantspisiku trenni saavad tulla lapsed vanuses 3-16. Registreerumiseks vali endale sobiv treeninggrupp ja täida ära ankeet, misjärel võtame Teiega peagi proovitrenni osas ühendust. Kui otsustate meie stuudios jätkata, sõlmitakse stuudio ja lapsevanema vahel õppeleping.

Trenni peab kaasa võtma joogipudeli värske veega, treeningjalanõud (noortegruppidel tossud, mudilasgruppidel tantsusussid) ja mugavad riided – retuusid/lühikesed püksid ja lühikeste varrukatega pluus. Trennis ei ole lubatud süüa, juua karastusjooke või viibida välisjalanõudega.

Treeningute eest tasumine käib arve alusel. MTÜ Lastestuudio väljastab arve hiljemalt iga kuu 5ndaks kuupäevaks ja arve tuleb tasuda hiljemalt arvel märgitud kuupäevaks. Arve tasutakse jooksva treeningkuu eest, mitte tagantjärgi.

Stuudio Tantsupisiku treeningute hind oleneb treeninggrupist ja hind varieerub 25€-55€ vahemikus. Täpsemat infot on võimalik leida vastava treeninggrupi infost.

Tantsupisiku grupid võtavad osa erinevatest võistlustest ja tantsufestivalidest üle Eesti. Mudilas- ja noortegruppidega osaletakse iga-aastaselt näiteks Koolitantsul ja/või Kuldsel Karikal. Lasteaiagrupid astuvad üles enda lasteaia üritustel vastavalt võimalustele.

Stuudio Tantsupisiku õppekava on koostatud stuudio juhatuse poolt ja on eelkõige mitmekülgne ja arendav. Õppekava on kinnitatud Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt ning stuudio omab tegutsemiseks tegevusluba.

Õppekavasse kuuluvad erinevad õppeained nagu mudilastants, show&cheer, kaasaegne tants ja tantsutehnika, mis on vastavalt vanuserühmale integreeritud treeningutesse. Õppekava koondfailiga on võimalik tutvuda, saates selleks vabas vormis soov meiliaadressile info@lastestuudio.ee.