SAAME TUTTAVAKS!

Stuudio Tantsupisik on asutatud 2023. aastal ja kuulub MTÜ Lastestuudio alla. Stuudiole on väljastatud tegevusluba Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt.

Tantsupisiku eesmärk on pakkuda lastele ja noortele arendavaid treeninguid ja muid vaba aja veetmise viise, sh linnalaagreid ja ööbimisega laagreid.  2024. aasta sügisest alustasime ka treeningutega täiskasvanutele.

Tantsupisiku puhul on tegemist pereettevõttega, mis sündis ühe pisikese tüdruku pisikesest unistusest – stuudio asutaja Sandra oli vaid 10-aastane, kui tema teatas, et tulevikus on temal täitsa enda tantsukool – nagu Sandrale endale meeldib öelda, siis: ,,Unistustel on kombeks täide minna!”.

Stiina Kulderknup

Abitreener

Stiina on tantsinud tänaseks 7 aastat, peamiselt harrastades showtantsu, hip-hop’i ja cheerleadingut, küll aga on tema kireks contemporary jazz. 

Stiina on mitmekordne Eesti meister cheerleadingus, saavutanud kõrgeid kohtasi erinevatel tantsuvõistlustel ja teeb hetkel Tantsupisikus praktikat, et juba üsna pea taotleda Tantsuspetsialisti kutset.

Sandra Kulderknup

Asutaja & peatreener

Tantsupisik on Sandra aastatepikkune unistus – juba sellest ajast, kui ta tantsima hakkas, oli ta veendunud, et kunagi on tal täitsa enda stuudio.

Sandra on tantsinud tänaseks peaaegu, et 16 aastat ja selle aja jooksul harrastanud mitmeid erinevaid tantsustiile ja treeninud erinevate treenerite-koreograafide käte all. Sandra kireks on aga showtants – stiil, kus on Sandra sõnutsi natukene kõike.

Sandra omab Tantsuspetsialist, tase 5 kutset ja on läbinud TLÜ EKR3 üldainete ning EEVL võimlemistreeneri baasainete koolitused.

Risto
Kulderknup

juhatuse liige

Risto on aastakümnete pikkuse ettevõtjakogemusega mees, kes tegutseb täna igapäevaselt hoopis abipolitseinikuna Lääne-Harju piirkonnas, omades näiteks Põhja Prefektuuri 104. aastapäeva kõige tublimate abipolitseinike tunnustust.

Kuigi Ristol erilist tantsukogemust ei ole, on tema MTÜ Lastestuudios toeks eelkõige lepingute ja regulatsioonide valdkonnas.